Przyglądamy się zmianom jakie wprowadza najnowsza aktualizacja do PS4

 

DualShock 4

Uaktualnienie przynosi obszerną listę usprawnień.


O łatce była mowa już od dłuższego czasu. Firmware oznaczony symbolem 1.7 przynosi niemało nowinek na, które gracze czekali z wytęsknieniem. Aspektem na jaki narzekało wiele osób była wysoka intensywność światła emitowana przez light bar, znajdującego się na DualShocku 4. Teraz już możemy obniżyć poziom jasności. Funkcja SHAREfactory pozwali natomiast na tworzenie zwiastunów bądź teledysków w przystępny sposób. Wykorzystać można w tym celu również muzykę nagraną na dysk USB.

Innym interesującym updatem jest opcja umożliwiająca ściąganie większości plików wchodzących w skład danej produkcji, jeszcze przed jej premierą. W rezultacie gdy gra się ukaże, nie będziemy musieli na jej uruchomienie czekać zbyt długo, gdyż na naszym dysku znajdować się już będzie nieomal komplet plików niezbędnych do zagrania.

Osoby lubujące się w dzieleniu nagranymi wcześniej materiałami ucieszy możliwość zapisywania filmów i screenów na pamięć przenośną, a także nowe opcje funkcji SHARE. Poza tym łatka obejmuje dodatkowe komendy głosowe dla PS Camera i również obsługę PayPal w PlayStation Store.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

14 Shares
Share14
+1
Tweet