Promocja – PS Plus na 12 miesięcy teraz 82 zł taniej

Świetna okazja do zaopatrzenia się w roczny abonament PlayStation Plus. W wielu sklepach wystartowała promocja, dzięki której możemy zaoszczędzić nawet 82 zł.

Jeśli zastanawiacie się nad kupnem abonamentu PS Plus, nie ma się co zastanawiać, tylko korzystać z okazji. W trwającej właśnie promocji możemy zgarnąć roczną subskrypcję za 168 zł, a jeśli skorzystamy z oferty Media Expert zapisując się do newslettera, zaoszczędzimy dodatkowe 10 zł. Wówczas płacimy 158 zł, zatem za miesiąc Plusa wychodzi nam lekko ponad 13 zł. Nic, tylko brać!

Przypominamy, że abonament PlayStation Plus jest niezbędny, by pograć w gry na PS4 w trybach online. Dzięki subskrypcji możemy skorzystać również z dodatkowych rabatów w PS Store oraz otrzymać za darmo dwie gry każdego miesiąca. W czerwcu dostajemy:

PS Plus czerwiec 2019 – lista gier

  • Sonic Mania
  • Borderlands: The Handsome Collection

Pierwsza z gier, którą otrzymamy w PS+ na czerwiec, to Sonic Mania nawiązująca do starych dobrych czasów, w których królowała 16-bitowa konsola SEGA Mega Drive. Otrzymujemy zatem wzorowaną na tamte lata dwuwymiarową grafikę, zmodyfikowane plansze z pierwszego Sonic the Hedgehog oraz zwiedzimy całkowicie nowe światy, które nasz bohater przebiegnie na pełnej prędkości.

Drugi tytuł z czerwcowej listy gier w Plusie – Borderlands: The Handsome Collection – jest natomiast to reedycją dwóch strzelanek – Borderlands: The Pre-Sequel! oraz Borderlands 2 wraz ze wszystkimi wydanymi do nich dodatkami. Kto nie ograł, z pewnością będzie zadowolony.

Pamiętajcie, że oferta PlayStation Plus czerwiec 2019 zacznie obowiązywać od pierwszego wtorku nowego miesiąca, czyli gry pobierzemy już 4 czerwca.

PlayStation Plus czerwiec 2019 – trailer z grami

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.