Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Prince of Persia – opublikowano materiał z anulowanej gry z 2012

W zakamarkach internetu fan Prince of Persia odnalazł filmik prezentujący anulowaną odsłonę serii o podtytule Redemption. Jest to jedynie wstępny zarys tego, jak mogła wyglądać gra, ale i tak jest na co popatrzeć.

Nagranie po raz pierwszy trafiło na YouTube’a w 2012, ale do tej pory podobno funkcjonowało jako „niepubliczne” i było dostępne jedynie dla wybranych użytkowników serwisu. Teraz jeden z internautów postanowił pokazać je światu.

Na materiale widzimy nieco odmienionego – bo krótkowłosego – Księcia w akcji: bohater gimnastykuje się, wspina, biega po balkonach i walczy. Wygląda na to, że w Redemption miała pojawić się też umiejętność manipulacji czasem. Być może oprawa wizualna tej gry teraz nie zrobi na nikim wrażenia, ale jak na rok 2012, tytuł wyglądał bardzo dobrze.

Nietrudno zauważyć, że ostatnio pojawia się dużo wiadomości na temat Prince of Persia. W połowie lutego informowaliśmy o nowej grze na VR, następnie o wydarzeniu w For Honor z udziałem Księcia, a kilka dni temu także o rejestracji nowej domeny princeofpersia6.com na serwerach Ubisoftu. Teraz światło dzienne ujrzał „niewidziany przez nikogo” materiał z anulowanej gry.

Być może francuski producent szykuje dla fanów serii jakąś większą niespodziankę i próbuje na razie delikatnie przypomnieć o cyklu. Pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce dowiemy się jakichś konkretów w tej kwestii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%