Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Prince of Persia – będzie nowa część? Ubisoft rejestruje domenę internetową

Ubisoft zarejestrowało dziś domenę internetową princeofpersia6.com. Informacja o tym fakcie rozbudziła nadzieje fanów na kolejną odsłonę cyklu sprzed lat.

Użytkownicy forum Reddit zauważyli, że na serwerach Ubisoftu zarejestrowano dziś domenę o nazwie princeofpersia6.com. Jeśli chodzi o szóstkę w nazwie, to to by się zgadzało: ostatnia gra z serii, Zapomniane Piaski z 2010, była piątą częścią Księcia (jeśli nie liczyć pobocznych odsłon).

Niejednokrotnie słyszeliśmy, że Ubisoft nie planuje kontynuowania cyklu w „normalnym” tego słowa znaczeniu – w lutym internet obiegły informacje o The Dagger of Time i to na pewno nie było to, co fani PoP chcieli usłyszeć. Ma to być bowiem produkcja do wirtualnej rzeczywistości, a na domiar złego w The Dagger of Time będzie można grać jedynie w wybranych salonach VR. Pozostaje mieć nadzieję, że domena nie dotyczy właśnie tego tytułu, tylko czegoś zupełnie innego – może francuski deweloper będzie miał już niedługo jakąś prawdziwie dobrą nowinę dla sympatyków Księcia.

Ubisoft pracuje obecnie nad kilkoma dużymi produkcjami. Do końca tego roku fiskalnego producent ma wydać przynajmniej kilka gier. Są to między innymi zapowiedziany niedawno Assassin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs Legion i Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się