Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Prezenty na Sylwestra i Nowy Rok w GTA 5 Online

Rockstar proponuje graczom kilka darmowych bonusów z okazji Nowego Roku. Zobaczcie, co można zgarnąć zaglądając do GTA 5 Online.

Zanim przejdziemy do prezentów, warto wspomnieć, że w GTA 5 Online powraca Dewbauchee JB 700W – tym razem uzbrojony po zęby (zderzak?). Samochód jest dostępny od kilku dni do kupienia w Warstock Cache & Carry, a jak się prezentuje? Zerknijcie na filmik poniżej.

GTA 5 Online – co rozdaje Rockstar za darmo?

To przechodzimy do konkretów. Świętuj koniec roku 2019 w grze i otrzymaj żółte body z reniferem, wyrzutnię fajerwerków, 20 fajerwerków, przekąski i pancerze – tak zachęca Rockstar do odwiedzenia Los Santos w ostatni dzień 2019 roku i pierwszy dzień roku 2020.

Deweloper uściśla, że kto zagra w GTA 5 Online 31 grudnia, zgarnie wspomniane żółte body z reniferem, a kto zagra w Nowy Rok, dostanie w prezencie body ze świątecznymi lampkami.

Pozostałe gratisy – a więc wyrzutnia + fajerwerki + przekąski i pancerze – trafią do nas za grę w dowolny ze wspomnianych dni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się