Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier: 8-14 lutego

Niemal wszystkie premiery tygodnia pojawią się jednego dnia. Tą najważniejszą będzie kontynuacja ciekawej platformówki mrożącej mocz w pieluchach.

Kolejne 7 dni nie zapisze się w historii gamingu przez trzy duże „A”. To okres premier gier o mniejszym budżecie i dla fanów konkretnych serii. Najwięcej dobra spłynie na właścicieli platformy Switch, fanów MAN-a czy ambitnych horrorów. A o tym, w co dokładnie będziemy giercować, dowiecie się z poniższej listy tytułów zaplanowanych na luty.

UnderMine (11 lutego)

Platforma: Switch

  • Posiadacze PC i XONE już od ponad pół roku mogą zagrywać się w górniczego rogalika, a teraz przyszedł czas na graczy wielbiących Nintendo. Z Joy-conem w dłoni i głową pełną marzeń przekopiemy ziemię w poszukiwaniu skarbów. Aczkolwiek kilof posłuży nam również do walki z potworami pilnującymi skrzyń w losowo generowanych tunelach.

The Room: Old Sins (11 lutego)

Platforma: PC – Steam

  • Przed nami pecetowa premiera kolejnej części z serii przygodówek The Room. Tym razem przeprowadzimy śledztwo w sprawie zaginięcia inżyniera i jego żony. Prawdę o nich poznamy poprzez odczytywanie dokumentów i rozwiązywanie zmyślnych zagadek. Droga do sukcesu wiedzie przez wskazówki pozwalające przechodzić z jednego zamkniętego pomieszczenia do drugiego, aż do ostatniego „pokoju”.

Little Nightmares II (11 lutego)

Platforma: PC, PS4, XONE, Switch

  • Nieobiektywnie pisząc, wszystkie inne premiery bledną przy Little Nightmares II. O ile twórcom uda się zachować straszny klimat pierwszej części i zaoferują równie intrygujące etapy z przeciwnikami, to czeka nas najlepsza platformówka roku. W stosunku do pierwowzoru nie zaobserwujemy zbyt wielu zmian, choć należy zauważyć, że niebezpieczne sceny zaplanowano również w bardziej otwartych lokacjach.

On the Road (11 lutego)

Platforma: PS4, XONE

  • Przymierzacie się może do zawodu kierowcy tira? A może już macie swojego MAN-a, ale po powrocie z trasy macie ochotę przejechać kolejne kilometry? W jednym i w drugim przypadku chyba warto będzie zainstalować On the Road, które w założeniu ma wiernie przedstawiać rolę kierowcy obsługującego dostawy w Niemczech. Ciekawe, na ile będzie to tytuł konkurencyjny wobec Euro Truck Simulator…

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury (12 lutego)

Platforma: Switch

  • Ładniejsza oprawa graficzna, udoskonalona mechanika poruszania i interfejsu, nowy tryb gry – to argumenty mające zachęcić graczy do zakupu odświeżonej wersji gry z 2013. Wygląda to całkiem zachęcająco, a gdy jeszcze weźmiemy pod uwagę możliwość kolejnego przejścia gry w trybie online/offline do 4 graczy, to wydaje się to oferta idealna dla osób niezaznajomionych z Super Mario 3D World.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%