Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Pragmata, tajemnicza gra sci-fi od Capcomu, zapowiedziana na PC i next-geny

Na wczorajszym pokazie The Future of Gaming Capcom ujawniło produkcję Pragmata. Tytuł zabierze graczy na księżyc.

Pragmata ma przedstawiać dystopijną wizję rzeczywistości. Coś niedobrego stało się z naszą planetą; jedyni ocalali ludzie przenoszą się na księżyc. Na zaprezentowanym wczoraj materiale wideo widzimy astronautę stawiającego czoła bliżej niezidentyfikowanym siłom na Ziemi i opuszczającego planetę wraz z napotkaną dziewczynką.

Na temat tej produkcji nie ujawniono jeszcze wiele; przedstawiciele Capcomu poinformowali jedynie, że planują skupić się na stworzeniu niesamowitego, niepowtarzalnego settingu w klimacie sci-fi – oraz że ich projekt będzie w pełni wykorzystywał możliwości technologii zastosowanej w next-genach. I tak tytuł będzie obsługiwać m.in. ray tracing.

Pragmata – data premiery

Więcej szczegółów japoński producent ma podać dopiero w przyszłym roku. Co ujawniono wraz z trailerem, to to, że produkcja trafi na PC, PS5 i Xboksa Series. Należy spodziewać się jej dopiero w 2022.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się