Darmowa wersja gry DriveClub. Zobacz, co będzie zawierać

Wszystkie osoby opłacające abonament PlayStation Plus, będą mogły przetestować bez wydatków nowe wyścigi od Evolution Studios.

Rzecz jasna wspomniana edycja będzie drastycznie okrojona względem kompletnego wydania. Użytkownicy konsoli otrzymają do dyspozycji jedynie 10 samochodów, a także 11 tras i 5 torów mieszczących się w Indiach. Wart odnotowania jest fakt, iż udostępnione zostaną wszystkie tryby rozgrywki.

Tak długo jak będziemy subskrybentami PS Plusa, będziemy mogli do woli testować wyścigi w zubożałej w zawartość wersji. Jeśli zdecydujemy się na zaktualizowanie tytułu do poziomu pełnoprawnego produktu, liczyć się musimy z kosztami rzędu 50 euro. Pozwoli to na przeniesienie naszych dotychczasowych postępów. W sytuacji gdy zakupimy grę na płycie Blu-Ray bądź sięgniemy po cyfrową dystrybucję za pośrednictwem PlayStation Network, nie będzie możliwości przeniesienia stanu gry

Pierwotnie gra miała trafić na rynek wraz z dniem wydania PlayStation 4. Na chwilę obecną jej premiera zaplanowana jest na dzień 8 października.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.