Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Poznaliśmy dokładną datę premiery Alien: Isolation

Gracze lubiący się bać na pewno od dawna wyczekują gry studia Creative Assembly.

Produkcja osadzona w uniwersum Obcego trafi do sprzedaży 7 października bieżącego roku. Tytuł ukaże się zarówno na PC jak i konsolach: Xbox 360, PS3, Xbox One i PS4. Główną bohaterką będzie Amanda, dziecko doskonale znanej fanom filmu Elien Ripley. Naszym zadaniem będzie wyjaśnianie zagadkowej śmierci matki naszej protagonistki.

W rozwiązaniu tajemnicy pomogą nam członkowie załogi Sevastopol (stacji handlowej), budowanie relacji z członkami zespołu mają mieć duże znaczenia z punktu widzenia rozwoju historii. Co zaś się tyczy mechaniki tytułu, to pozbawieni zostaniemy możliwości walki. Zastosowanie takiego rozwiązania służy temu by jeszcze lepiej odwzorować atmosferę zaszczucia.

Aby ominąć przeciwnika będziemy musieli wykazać się dużą dozą sprytu i mądrze zaplanować każdy nasz krok. Chociaż Amanda nie będzie używała broni, nie znaczy to wcale, że będzie całkowicie bezbronna poruszając się po frachtowcu Nostromo. Jednym z wykorzystanych przez nas narzędzi, które pozwolą przetrwać w niegościnnych warunkach ma być wykrywacza ruchu, który niejednokrotnie uratuje nam skórę.

Miejmy nadzieję, że w przeciwieństwie do Aliens: Colonial Marines gra nie rozczaruje fanów uniwersum:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się