Potyczki fanów gry League of Legends

Potyczki fanów gry League of Legends
E-sport Newsy PC

Zwycięska drużyna zdobędzie 5 kart graficznych GeForce GTX 1060.

Community Clash to turniej rozgrywany w świecie League of Legends, grze komputerowej z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), w którym cztery drużyny, na czele których stoją członkowie TEAM NVIDIA POLSKA, walczą o pięć kart graficznych GeForce GTX 1060.

Czterej kapitanowie (Norbert 'Dis’ Gierczak, Damian 'Nervarien’ Ziaja, Jakub 'Kubon’ Turewicz, Patryk 'Snoower’ Grąbka) przez ostatni tydzień kompletowali skład swoich drużyn, wybierając zawodników wśród swoich fanów, a także rozgrywając z nimi mecze podczas streamów na własnych kanałach w serwisie Twitch. Wybrane osoby nie mogły być (obecnie ani nigdy w przeszłości) graczami profesjonalnymi lub takimi, którzy odnosili korzyści finansowe za reprezentowanie danej organizacji e-sportowej.

Dzisiaj, czyli 30 sierpnia 2016 roku, o godzinie 20:00 na kanale twitch.tv/nvidia_pl rozpocznie się transmisja pierwszego pojedynku pomiędzy drużynami 'Nervariena’ i 'Kubona’. Mecz komentować będą 'Dis’ oraz 'Snoower’. Jutro o tej samej godzinie zawodnicy zamienią się rolami i komentujący pierwszy mecz poprowadzą do boju swoje drużyny. Zwycięzcy obu pojedynków zagrają finałowy mecz w czwartek o godzinie 21:00, a jego stawką będzie pięć kart graficznych GeForce GTX 1060.

Zmagania drużyn zostaną przeprowadzone w systemie pucharowym (bo3).

Źródło: Nvidia

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie