Darmowe gry z Pokemonami wyrastają jak grzyby po deszczu

Kolejny tytuł zapowiedziany.

Kilka dni temu pisaliśmy o darmowym Pokemon: Magikarp Jump, które już teraz możecie pobierać na iOS oraz Androida (poniżej podajemy linki i przypominamy trailer). Nie trzeba było długo czekać i mamy kolejne natarcie ze strony małych stworków.

The Pokemon Company przedstawiło bowiem Pokéland, które prawdopodobnie też będzie darmowe i również pogramy w nowy tytuł na urządzeniach przenośnych ze wspomnianymi systemami. Tytuł przypomina dostępne na konsolach od Nintendo Pokemon Rumble i po pierwszym gameplay’u widać, że będziemy mieli do czynienia ze zręcznościową produkcją.

Póki co, Pokéland przechodzi przez etap testów na terenie Japonii i nie wiadomo, kiedy wyląduje na terenie Europy. Oglądajcie filmik i dajcie znać, czy pogralibyście w takie poksy za free.

Obiekt kpin i żartów doczekał się własnej gry. Pobierajcie za darmo

Pokemon GO się przejadło? Pobierajcie Pokemon: Magikarp Jump, czyli najnowszą grę w znanym uniwersum, która została właśnie wydana na urządzenia przenośne z systemami iOS oraz Android. Za produkcję odpowiada samo wielkie The Pokemon Company.

Pokemon: Magikarp Jump jest darmowe (są mikropłatności), waży niecałe 95 MB i pozwala nam wytrenować chyba najmniej przydatnego Pokemona, jaki istnieje. Magikarp często był wyśmiewany i jesteśmy zaskoczeni, że właśnie ta niepozorna rybka stała się głównym bohaterem nowego tytułu. Zasady gry nie są skomplikowane, ot mamy karpia, którego trenujemy, by wystawić do walki z innymi stworkami. Potyczki sprowadzają się do tego, który zwierzak wykona najwyższy skok.

Ktoś chce spróbować? Pokemon: Magikarp Jump czeka do pobrania pod tymi linkami:

Poniżej trailer oraz wesoła piosenka o naszej rybce:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.