Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pobierajcie The Legend of Zelda Ocarina of Time na Unreal Engine 4. Świetny projekt fana

Fani The Legend of Zelda po prostu powinni to sprawdzić!

CryZENx udostępnił do pobrania za darmo nową wersję swojego niesamowitego remake’u The Legend of Zelda Ocarina of Time na Unreal Engine 4.

Uruchamiając program, będziemy mogli odwiedzić trzy lokacje – Świątynię Czasu, Wioskę Kakariko i Las Kokiri. Wszystkie są ze sobą połączone, a gracze mogą nawet uruchomić tryb Story, wchodzić do domów, walczyć z wrogami, rozmawiać z NPC, przeglądać ekwipunek i robić praktycznie wszystko z oryginalnej gry Ocarina of Time.

CryZENx nie spoczywa na laurach i zapowiada, że będzie nadal rozwijał projekt i w 2019 roku dostaniemy kolejny kawałek fabuły, co oznacza więcej lokacji, questów i walk z bossami!

Chętni do pobrania The Legend of Zelda Ocarina of Time na Unreal Engine 4 niech zajrzą na tę stronę (choć ostatnio były problemy z dostępem ze względu na duże zainteresowanie). Poniżej natomiast wrzucamy gameplay.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%