PlayStation - zdjęcie z targów

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation ma szykować spory pokaz gier. Kiedy i co możemy zobaczyć?

Ostatni duży pokaz gier PlayStation odbył się w październiku 2021 roku. Minęło więc sporo czasu i pora na coś nowego. Zanosi się, że nie poczekamy zbyt długo.

Niezawodny informator, Tom Henderson, wskazuje, że Sony zaprezentuje kolejne nowości już w lutym. nie będzie to jednak najpewniej wielka konferencja pokroju wrześniowego PS Showcase, a State of Play, a więc nieco mniejszy pokaz. Niemniej Henderson wskazuje, że będzie to SoP większego kalibru, niż standardowe tego typu pokazy.

Obecna plotka mówi, że następne wydarzenie Sony może odbyć się w lutym, bazując na wydarzeniach medialnych w tym miesiącu i poprzednich datach (eventów – red. ) PlayStation.
Prawdopodobnie będzie to State of Play, ale moim zdaniem ma potencjał, aby być całkiem spore.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Dalej Tom Henderson zasugerował, że na wydarzeniu może pojawić się Hogwarts Legacy. Twórcy niedawno zapowiedzieli kolejne wieści, a tytuł jest mocno promowany przez Sony. Kolejne konkrety na State of Play nie byłyby więc większym zaskoczeniem. Niestety, reszta tytułów, które moglibyśmy zobaczyć pozostaje tajemnicą.

Pamiętajcie, że to wciąż plotki. Choć Tom Henderson jest bardzo dobrym źródłem przecieków, nie należy traktować jego doniesień jak pewników. Niemniej luty brzmi jak bardzo możliwy termin pokazu Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się