Genialne prezenty dla graczy PS4 i PS5. Fani Harry’ego Pottera będą szczególnie zadowoleni

PlayStation rozdaje darmowe prezenty dla fanów Hogwarts Legacy
Newsy PS4 PS5

Sony ma gest i rozdaje posiadaczom PlayStation darmowe awatary. Fani Hogwarts Legacy mogą wziąć udział w “Pucharze Domów” i wykazać się wiedzą.

Jak donosi serwis PushSquare Sony kolejny raz przygotowało zestaw darmowych prezentów dla graczy. Posiadacze PlayStation (chodzi o PS4 i PS5) mogą więc już teraz wziąć udział w drobnej aktywności, dzięki której zdobędziemy za darmo awatary wprost z Hogwarts Legacy. Cała akcja jest szczególnie interesująca, bo gra zdobyła bardzo dużą grupę odbiorców.

Darmowe awatary z Hogwarts Legacy dla posiadaczy PlayStation

PlayStation zaproponowało wzięcie udziału w aktywności inspirowanej “Pucharem Domów” z Harry’ego Pottera. Jest to specjalne wydarzenie, które m.in. pozwoli graczom wykazać się wiedzą z tego uniwersum.

Wykaż się duchem Wizarding World, reprezentując wybrany dom w Pucharze Domów Dziedzictwa Hogwartu PlayStation! Niezależnie od tego, czy dopiero poznajesz Wizarding World, czy też należysz do jego oddanych fanów, to wydarzenie przygotuje cię na premierę Dziedzictwa Hogwartu. Rywalizuj z pozostałymi domami, aby zdobyć cyfrowe awatary na PlayStation 4 i PlayStation 5.

– czytamy na stronie wydarzenia

Wydarzenie faktycznie jest dostępne także i dla polskich graczy, więc polecam udać się na stronę gry w sklepie PS Store. Następnie należy zescrollować w dół. Tam znajdziemy wszelkie informacje i możliwość uzyskania dostępu do “Pucharu Domów”. Z boku wyświetli się nam specjalna sekcja pozwalająca na zdobycie awatarów. Wśród nich znajdziemy m.in. tiarę przydziału, herby domów czy fantastyczne zwierzęta.

Dla przykładu – aby zyskać pierwszy darmowy awatar, należy jedynie obejrzeć krótki spot i wybrać dowolną opcję z ankiety. Kolejne nagrody dostępne są za większą liczbę aktywności, ale praktycznie każda opiera się na obejrzeniu materiału wideo i odpowiedzi na pytania. Później zdobyte kody należy aktywować dla wybranego profilu gracza.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie