Za darmo do odebrania. To już drugi prezent dla posiadaczy PS5 i PS4

PlayStation
Newsy PS4 PS5

W PS Store czeka kolejny prezencik, który mogą otrzymać osoby grające na PS5 lub PlayStation 4. Potrzebny będzie specjalny kod, który zamieszczam poniżej.

Trzy dni temu pisałem, że w PlayStation Store możesz odebrać za darmo zestaw awatarów związanych z grą Death Stranding 2. Tamten kod nadal działa i możemy z niego korzystać (kod znajdziesz w tej wiadomości). Teraz przechodzimy natomiast do nowego prezentu, ponieważ pojawił się kolejny kod. Tym razem na darmowe awatary z gry Deathloop.

Awatary Deathloop za darmo na PlayStation. Oto kod rabatowy

Darmowy zestaw zawiera aż dziewięć awatarów z gry Deathloop. Żeby je odebrać, należy wykorzystać w PlayStation Store następujący kod:

  • Kod na zestaw awatarów Deathloop – 3XF7-QANX-CJ6A

Powyższy kod należy wykorzystać w PlayStation Store. A tak prezentują się darmowe awatary:

Ciekawe, czy przed świętami trafi się nam jeszcze jakiś prezencik. Jeśli pojawią się kolejne kody, na pewno dam Wam znać!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie