PlayStation 5 wyruszyły do graczy. Sony wysyła maile

0 komentarzy

Kupujący donoszą, że konsole PlayStation 5 są już w drodze do odbiorców. Sony wysłało fanom maile, które potwierdzają wysyłkę sprzętu.

Im bliżej premiery nowych konsol, tym głośniej mówi się o problemach z ich dostępnością. Polskie sklepy rozwiały niedawno większość wątpliwości odnośnie Xbox Series, ale wciąż brakuje informacji o sprzęcie Sony.

Wygląda jednak na to, że sytuacja nie jest aż tak skomplikowana za granicami naszego kraju. Jak donosi portal MP1ST, pierwsi kupujący otrzymali maile z informacją o wysyłce PS5.

Źródło: MP1ST

Oznacza to, że gracze z USA, którzy zdołali zamówić konsolę otrzymają ją w dniu premiery lub chwilkę później. Najwyraźniej Sony wyrobiło się z dostawami w tamtym regionie i sprzęt trafi do kupujących bez większych opóźnień.

W totalnej opozycji do sytuacji za oceanem stoi sytuacja polskich sklepów. Wciąż czekamy na oficjalne oświadczenie Sony w kwestii dostępności sprzętu i nieprawdziwych plotek o wadzie fabrycznej PlayStation 5. Wiemy na pewno, że sprzedaż znacznie przekroczyła oczekiwania producentów i braki nie są podyktowane kiepskim przygotowaniem Japończyków.

Sytuacja powinna nieco się rozjaśnić w ciągu najbliższych dni. Pierwsze elektromarkety zapewniły, że wszystkie zamówienia przedpremierowe zostaną zrealizowane i nie ma powodów do niepokoju.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się