Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation 5 wyruszyły do graczy. Sony wysyła maile

Kupujący donoszą, że konsole PlayStation 5 są już w drodze do odbiorców. Sony wysłało fanom maile, które potwierdzają wysyłkę sprzętu.

Im bliżej premiery nowych konsol, tym głośniej mówi się o problemach z ich dostępnością. Polskie sklepy rozwiały niedawno większość wątpliwości odnośnie Xbox Series, ale wciąż brakuje informacji o sprzęcie Sony.

Wygląda jednak na to, że sytuacja nie jest aż tak skomplikowana za granicami naszego kraju. Jak donosi portal MP1ST, pierwsi kupujący otrzymali maile z informacją o wysyłce PS5.

Źródło: MP1ST

Oznacza to, że gracze z USA, którzy zdołali zamówić konsolę otrzymają ją w dniu premiery lub chwilkę później. Najwyraźniej Sony wyrobiło się z dostawami w tamtym regionie i sprzęt trafi do kupujących bez większych opóźnień.

W totalnej opozycji do sytuacji za oceanem stoi sytuacja polskich sklepów. Wciąż czekamy na oficjalne oświadczenie Sony w kwestii dostępności sprzętu i nieprawdziwych plotek o wadzie fabrycznej PlayStation 5. Wiemy na pewno, że sprzedaż znacznie przekroczyła oczekiwania producentów i braki nie są podyktowane kiepskim przygotowaniem Japończyków.

Sytuacja powinna nieco się rozjaśnić w ciągu najbliższych dni. Pierwsze elektromarkety zapewniły, że wszystkie zamówienia przedpremierowe zostaną zrealizowane i nie ma powodów do niepokoju.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się