Pierwsze DLC do Watch Dogs 2 z nową datą premiery

Pierwsze DLC do Watch Dogs 2 z nową datą premiery
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Osoby bawiące się w hakowanie muszą poczekać na dodatkową zawartość do Watch Dogs 2. Pierwszy dodatek do tego tytułu (T-Bone Content Bundle) miał zadebiutować na PlayStation 4 już 13 grudnia, lecz niestety Ubisoft informuje o małym opóźnieniu. DLC dotrze na konsolę od Sony dopiero 22 grudnia.

Posiadacze wersji gry na PC oraz Xbox One muszą poczekać na pakiet T-Bone’a jeszcze dłużej, do 24 stycznia 2017 roku.

Skąd taka obsuwa? Deweloperzy tłumaczą, że chcą się skupić najpierw na naprawieniu największych błędów w grze, a dopiero później uraczyć nas nową zawartością.

Zanim otrzymamy omawiany dodatek, będziemy mogli wziąć udział w szeregu specjalnych wydarzeń, które pod nazwą The T-Bone Chaos Event rozpoczną się 19 grudnia i potrwają cztery tygodnie. Kto weźmie udział w zabawie, zgarnie specjalne nagrody, jak nowa torba dla Marcusa czy skórki na samochody.

Sekrety Watch Dogs 2 pokazują plakaty z niezapowiedzianych gier Ubisoftu?

Watch Dogs 2 ujawniło wcześniej, że Ubisoft ma w planach nową grę przenoszącą graczy w przestrzeń kosmiczną, której tytuł (lub nazwa tymczasowa) brzmi Pioneer. Szczegóły przypominamy poniżej przechodząc do najnowszych odkryć, których dokonali gracze odwiedzający wirtualne miasto.

W świecie gry możemy dostać się do biura Ubisoft San Francisco, gdzie znajdziemy sporo grafik czy elementów nawiązujących do wydanych już tytułów producenta, jak Far Cry Primal czy Assassin’s Creed Unity.

Oprócz tego naszym oczom ukazują się również plakaty dotyczące gier, których jeszcze nie zapowiedziano. Mowa o Might & Magic: Showdown oraz zupełnie nowym IP szykowanym na 2019 rok, którego tytuł nie został wymieniony. Pytanie, czy to tylko niewinna zabawa z graczami i mamy do czynienia z fikcją, czy Ubisoft rzeczywiście ujawnia plany na przyszłość?

Kto wie, może podobnie jak w przypadku Pioneer, tak i tutaj pojawią się wkrótce komentarze insiderów oraz innych źródeł bliskich deweloperowi. Tymczasem zapraszamy na wycieczkę po wirtualnym biurze Ubisoft San Francisco, którą opublikował YouTuber posługujacy się nickiem Cycu1.

Pioneer kosmiczną grą, nad którą pracuje Ubisoft

Teaser z gry Watch Dogs 2 jest prawdziwy – twierdzą źródła serwisu Kotaku, który poprosił swoich tajemniczych informatorów powiązanych z francuskim wydawcą o skomentowanie filmiku, który prezentowaliśmy przedwczoraj (poniżej przypominamy cała sprawę).

Jak się teraz okazuje, mamy do czynienia z prawdziwa grą, a nie żartem wykreowanym na potrzeby Watch Dogs 2. Źródła wspomnianego serwisu donoszą, że kosmiczny projekt od Ubisoftu nazywa się Pioneer (może to być nazwa tymczasowa) i wciela gracza w rolę eksploratora galaktyki.

Niestety, prace nad grą nie idą zbyt gładko i planowane na przyszły roku oficjalne ujawnienie gry zostało przełożone. Bardzo możliwe zatem, że szybko o Pioneer nie usłyszymy, jeśli tytuł nie zostanie po drodze wyrzucony do kosza.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie