Oppenheimer na pierwszym teaserze. Cillian Murphy jako „ojciec bomby atomowej”

Oppenheimer - widzowie po seansie są
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Oppenheimer, czyli nadchodzący film z Cillianem Murphym w roli „ojca bomby atomowej”, otrzymał właśnie oficjalny teaser.

Zapowiadana już na naszych łamach produkcja w reżyserii Christophera Nolana opowie o Robercie Oppenheimerze, szefie Projektu Manhattan. Wraz z innymi naukowcami opracował pierwszą broń jądrową, którą następnie wykorzystano podczas II wojny światowej. Film biograficzny oparto na książce Kaia Birda i Martina J. Sherwina American Prometheus: The Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer.

Oppenheimer wyróżnia się doskonałą obsadą. W tytułowej roli zobaczymy Cilliana Murphy’ego, lecz to nie ostatnie wielkie nazwisko w produkcji. Na ekranach pojawią się również m.in. Emily Blunt, Matt Damon, Robert Downey Jr, Florence Pugh, Rami Malek, Benny Safdie, Josh Hartnett, Dane DeHaan, Jack Quaid, Matthew Modine, Dylan Arnold, Olli Haaskivi, Alden Ehrenreich, David Krumholtz, Michael Angarano, Gary Oldman, Alex Wolff, Olivia Thirlby i Kenneth Branagh.

Premierę Oppenheimera wyznaczono na 21 lipca 2023 roku. Tymczasem już teraz możecie zobaczyć obiecany teaser:

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie