Resident Evil Village wykorzysta ray tracing

Okładka Resident Evill Village pojawiła się w sieci. Uważajcie na możliwe spoilery

0 komentarzy

Po Internecie krąży okładka Resident Evil Village. Wygląda jednak na to, że może ona zawierać bardzo istotny spoiler fabularny odnośnie jednej z postaci.

Prezentacja najnowszego Resident Evil była głośnym wydarzeniem. Village prezentuje się doskonale, choć opinie o wersji demonstracyjnej są podzielone.

Niemniej gra zapowiada się bardzo intrygująco i Capcom rozpoczął kampanię marketingową swojego nowego dzieła. Wiemy już nawet co zawiera edycja kolekcjonerska, a w sieci pojawiła się okładka gry.

Rzecz w tym, że wspomniana okładka może zdradzać ważne wydarzenie fabularne. Jeśli planujecie zagrać w Village i nie chcecie psuć sobie odkrywania historii tej produkcji, to lepiej będzie, jeżeli zamkniecie ten artykuł.

Okładkę Resident Evil Village możecie zobaczyć na samym dole wpisu, a kontekst sytuacji przybliżymy Wam poniżej.

Grafika sugeruje, że Chris Redfield może zamienić się w wilkołaka w trakcie rozgrywki. Wątpliwe, aby układ okładki był całkowicie przypadkowy. Z drugiej strony zdradzenie istotnego zwrotu akcji na pudełku byłoby bardzo nierozsądne i nie chce mi się wierzyć, że Capcom by do tego dopuścił.

Póki co możemy jedynie gdybać odnośnie tego, czy okładowa grafika ma powiązanie z wydarzeniami, które ujrzymy w grze. Sprawa stanie się jaśniejsza po premierze gry lub chwilę przed. Być może Capcom odniesie się do nieporozumienia w najbliższym czasie.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się