Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Ogłaszamy konkurs dla fanów Minecrafta. Książka Miecz Herobrine’a do wygrania! [AKTUALIZACJA]

Pięć książek czeka na czytelników, którzy prawidłowo odpowiedzą na jedno pytanie.

[AKTUALIZACJA: 14 listopada 2016 r., godz. 18.00]

Nasz konkurs właśnie dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie! Poniżej przedstawiamy kilka pierwszych znaków związanych z adresami e-mail zwycięzców (pełne adresy tylko do wiadomości redakcji ze względu na prawo o ochronie danych osobowych). Zwycięzcy już zostali poinformowani przez nas mailowo o wygranej. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem!

Konkurs dla fanów Minecrafta – lista zwycięzców:

  • thc6#####
  • star#####
  • arek#####
  • kuba#####
  • amig#####

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]:

Miecz Herobrine’a to książka autorstwa Jim Anotsu, która 26 października tego roku wydana została przez wydawnictwo Pascal. PlanetaGracza.pl – jako patron medialny nowej opowieści – przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki przenoszącej czytelników do Overworldu.

Aby wygrać jedną z książek, wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które znajdziecie poniżej i wysłać odpowiedź mailowo do naszej redakcji. Fani Minecrafta nie powinni mieć problemu z zadaniem konkursowym.

Nagrody:

  • 5x książka Miecz Herobrine’a

Zasady konkursu:

Aby wygrać jedną z pięciu książek, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

  • Kto jest twórcą gry komputerowej Minecraft? Podaj imię i nazwisko oraz pseudonim.

Odpowiedź wysyłajcie na adres kontakt@planetagracza.pl w tytule wiadomości wpisując Miecz Herobrine’a. My wybieramy 5, 10, 15, 20 i 25 osobę ze wszystkich, które przyślą do nas poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe. Proste? Zapraszamy do zabawy! Zwycięzców poprzez e-mail poinformujemy o wygranej!

Szczegóły konkursu:

Konkurs trwa do 10 listopada do godziny 12.00. Do tego czasu czekamy na Wasze odpowiedzi wysyłane mailowo. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 listopada. Trzymamy za Was kciuki!

O książce:

Miecz Herobrine’a opowiada historię piętnastoletniego Artura, który po pierwsze nie cierpi wszystkiego co jest związane z Minecraftem, a po drugie nie znosi zajmowania się młodszą siostrą Mallu. Dziewczynka jest z kolei zakochana w kwadratowym świecie gry i najchętniej grałaby w nią bez żadnej przerwy. Pewnego dnia Mallu – za sprawą tajemniczej dyskietki – zostanie wciągnięta do Overworldu! Artur rusza na ratunek siostrze i tak rozpoczyna się przygoda, którą, mamy nadzieję, zapamiętacie na bardzo długo.

Aby wrócić do domu, rodzeństwo musi stoczyć prawdziwą walkę z creeperami, endermanami i zombie. Ale jest coś jeszcze… Ich jedyną nadzieją na wydostanie się ze świata Minecrafta jest wypełnienie dawnego proroctwa – tylko oni mogą uratować Overworld i nie dopuścić do powrotu najpodlejszej istoty, jaka kiedykolwiek tam się pojawiła – Herobrine’a. Muszą odnaleźć Diamentowy Miecz i pokonać Czerwonego Króla.

Miecz Herobrine’a - Jim Anotsu
Miecz Herobrine’a – Jim Anotsu

Źródło: Materiał powstał we współpracy z wydawnictwem Pascal

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się