playstation logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS4 i PS5. PlayStation pokazuje trzy premiery

PlayStation zaprezentowało nowe gry zmierzające na PS4 i PS5. Posiadacze konsol Sony wkrótce zapoznają się ze świeżymi tytułami na swoich sprzętach do grania.

Mushroom Wars 2 (PS4, PS5 – 13 stycznia) to kontynuacja dość niecodziennej strategii, w której wcielamy się w przywódcę grzybowego królestwa. Gra do tej pory była dostępna tylko na PC, Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych, ale teraz trafi też na pozostałe główne platformy.

Battle Brothers (PS4, PS5 – 13 stycznia) jest strategią turową z elementami RPG. Wcielamy się w niej w w przywódcę średniowiecznej kompanii najemników, która wyrusza na śmiertelnie niebezpieczną wędrówkę. To tytuł zdecydowanie dla miłośników bardziej wymagających produkcji.

PUBG (PS4, PS5 – już dostępne) chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Kultowy już battle royale przeszedł na model free-to-play i od teraz każdy może zapoznać się z nim zupełnie za darmo. Więcej szczegółów nowej wersji gry znajdziecie w tym artykule.

Poniżej obejrzycie materiał PlayStation Access, w którym przedstawiono nadchodzące tytuły.

Jeśli szukacie informacji o premierach dotyczących każdej platformy, koniecznie sprawdźcie nasze podsumowanie debiutów tego tygodnia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się