Nowe gry na PS4 i PS5. PlayStation poleca 4 produkcje

Nowe gry PS4 PS5 - kontrolery
Newsy PS4 PS5

PlayStation prezentuje nowe gry na PS4 i PS5. Wydawca poleca graczom zapoznanie się z czterema świeżutkimi tytułami, które ukażą się już w tym tygodniu.

Liberated: Enhanced Edition (PS4 – 20 kwietnia) jest połączeniem przygodowej gry akcji i interaktywnego komiksu. Wersja Enhanced Edition wzbogaca doświadczenie o parę udoskonaleń oraz dodatkową zawartość fabularną.

Lumote: The Mastermote Chronicles (PS4, PS4 – 21 kwietnia) urzeka kolorową oprawą i skomplikowanymi łamigłówkami. Gracze wcielają się w uroczego Lumote, który zwiedza podwodne krainy, rozwiązuje zagadki i eksploruje coraz to bardziej złożone plansze.

MotoGP 22 (PS4, PS4 – 21 kwietnia) wreszcie nadjeżdża do graczy. Nowe wcielenie motocyklowych wyścigów zaoferuje wiele usprawnień względem starszych odsłon cyklu, w tym tryb rozgrywki wieloosobowej na podzielonym ekranie. Trzeba też przyznać, że oprawa robi bardzo dobre wrażenie.

Deck of Ashes: Complete Edition (PS4, PS4 – 21 kwietnia) pokazuje, że dobrych karcianek nigdy za wiele. To przygodowa produkcja taktyczna, w której gracze przemierzają tajemnicze krainy, walczą z hordami potworów i rozbudowują swoje talie. Complete Edition zawiera poro dodatkowej zawartości, która wydłuży czas trwania rozgrywki.

Szukacie premier zmierzających na wszystkie platformy? Koniecznie sprawdźcie nasze zestawienie gier, które ukażą się w tym tygodniu.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie