Nowe filmy z South Park: The Stick of Truth

Wszyscy spragnieni informacji dotyczących gry RPG, której fabuła ma się rozgrywać w małym miasteczku w Colorado, niech zacierają dziś ręce.

Udostępniono mianowicie trzy  krótkie materiały video, sugerujące czego możemy spodziewać się w pełnej wersji. Dwa z nich to zwiastuny, trzeci jest reklamą.


Nie brakuje więc kontrowersyjnego poczucia humoru, które przyprawia o ból głowy obrońców moralności. Sami przyznajcie, w ilu grach widzieliście rudego chłopaka ze swastyką na ręce, wykrzykującego nazistowskie hasła?

Niemniej jednak osoby kochające animowany serial i mające do wielu spraw duży dystans, nie powinny być zawiedzione. Gra bowiem ma oferować nieliniową rozgrywkę, interesujące starcia z bossami i ciekawy system prowadzenia potyczek. Dodajmy do tego fabułę pełną absurdów, przyjemną dla ucha i oka oprawę audio-wizualną, by móc stwierdzić, że będzie to jeden z bardziej interesujących tytułów tego roku.

Premiera South Park: The Stick of Truth została zapowiedziana na marzec. Produkcja studia Obsidian ukaże się na: PC, X-Boxie 360 i PS3:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet