Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Niedoszła obsada filmu Avengers na plakacie!

Zobaczcie jacy aktorzy, pierwotnie mieli wcielić się w role superbohaterów w Avengers.

Za projekt odpowiadają graficy, kryjący się pod nazwą artoftimetravel. Zaprezentowali jak przedstawiał by się zespół protagonistów, gdyby historia potoczył się innym torem. Początkowo bowiem w Iron Mana miał wcielić się Tom Cruise, natomiast było nieomal pewne, że Czarną Wdowę zagra Emily Blunt (znaną z filmów Diabeł ubiera się u Prady czy Na Skraju jutra).

Poza tym widzimy odmienionego: Hulka (Edward Norton), Thora (Alexander Skarsgård), czy Hawkeye’a (Jensen Ackles). Jak podoba się Wam nowy skład? Uważacie, że któryś z wymienionych aktorów, lepiej odtworzyłby konkretną postać herosa?

Avengers to seria fantastycznonaukowych filmów akcji, którego pierwsza część miała premierę w 2012 roku. Ostatnia o podtytule Koniec Gry, ukazała się z kolei siedem lat później. Tytuł Endgame okazał się być kasowym sukcesem, zgarniając 2 miliardy 790 mln dolarów. Pozostałe odsłony też nie mogły narzekać na słabą oglądalność. W filmie zagrali tacy aktorzy jak Robert Downey, Chris Evans, Mark Ruffalo czy Chris Hemsworth.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się