Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Nie będzie handlu przedmiotami w Destiny

Producent chce zmusić graczy do większego wysiłku.

Dziś Bungie poinformowało, że nie będzie możliwe handlowanie przedmiotami w Destiny. – Chcemy, żeby gracze sami na nie zapracowali – komentuje Bungie na swojej oficjalnej stronie.

Nie jest jednak wykluczone, że system wymiany dóbr powstanie, ale dopiero po jakimś czasie od premiery. Również sami gracze będą musieli wyrazić na to zgodę. Ponadto na przeszkodzie stoją jeszcze względy bezpieczeństwa. Bungie musi bowiem opracować system, który pozwoli w maksymalnie bezpieczny sposób na handel w sieci.

Ciekawe jednak, na ile taki pomysł pojawił się wcześniej, ale z  niego zrezygnowano patrząc chociażby na niedawną porażkę Blizzarda i domu aukcyjnego w Diablo III?

Tymczasem przypominamy, że premiera Destiny na PS3, PS4, Xboksa 360 oraz Xboksa One już 9 września. Kto z Was czeka z niecierpliwością?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się