Napoje energetyczne mogą zaszkodzić? Zobaczcie intro do Sunset Overdrive

Mamy również spory gameplay z ekskluzywnej produkcji, która zmierza na Xboksa One.

Sunset Overdrive to trzecioosobowa gra akcji, przyprawiona szczyptą humoru. Scenariusz opowiada o mieście, którego mieszkańcy przemienili się w zmutowane bestie. A wszystko przez… kilka łyków napoju energetycznego.


Całe szczęście nasz bohater okazał się energetycznym abstynentem. Musi teraz przetrwać apokalipsę i to wszystko ogarnąć. Wcielimy się bowiem – do wyboru – w przypadkowego sprzątacza lub sprzątaczkę. Nie bójcie się jednak – nie dostaniemy miotły i wiadra, lecz naprawdę zwariowany arsenał broni do wykorzystania, np. wyrzutnię pluszowych misiów wypełnionych dynamitem.

Sunset Overdrive zaoferuje nam otwarty świat i naprawdę dużą dowolność w jego eksploracji. Prawa fizyki odstawmy na boczny tor. Będziemy swobodnie wdrapywać się na przeszkody, biegać po ścianach wzorem Spider-Mana, albo grindować po liniach wysokiego napięcia jak w Tony Hawk’s Pro Skater.

Wszystko zostanie oblane kolorową grafiką, wykonaną w technologii cel-shading (podobnie jak nadchodzące Escape Dead Island). Dostaniemy również tryb multi, który zostanie nastawiony na kooperację, czyli wspólne likwidowanie mutantów.

Sunset Overdrive – intro…

… oraz gameplay

Data premiery Sunset Overdrive została ustalona na październik tego roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • adZer

    INSOMNIAC ROBI EXCLUSIVA DLA XO :0

2 Shares
Share2
+1
Tweet