Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Najnowsze sterowniki NVIDIA Game Ready już do pobrania

Gracze mogą przygotować się na najnowsze premiery.

NVIDIA opublikowała nowy sterownik Game Ready, zoptymalizowany dla gier BattleTech oraz Frostpunk.

Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Każdy sterowniki Game Ready posiadają certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Najnowsze sterowniki to NVIDIA GeForce Game Ready Driver 397.31 WHQL – wprowadzają optymalizację do wcześniej wymienionych gier, a także wsparcie dla NVIDIA RTX w kartach graficznych Volta, Vulkan API 1.1 i zaktualizowane profile SLI dla gier Descenders, Frostpunk, Warhammer: Vermintide 2 i Far Cry 5. Ponadto zaktualizowano profile 3D Vision dla gier Descenders, EVE Valkyrie – Warzone.

Źródło: NVIDIA

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%