Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Najnowsze sterowniki Game Ready od NVIDIA już do pobrania

Kilka istotnych zmian w najnowszych produkcjach.

NVIDIA opublikowała dziś nowy sterownik Game Ready, zoptymalizowany dla gier Destiny 2: Warmind, Conan Exiles oraz Pillars of Eternity II: Deadfire.

Inżynierowie firmy NVIDIA pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce wysoką wydajność i jakość zabawy. Sterowniki Game Ready posiadają również certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Najnowsze sterowniki GeForce 397.64 WHQL dodają nie tylko wsparcie dla wymienionych wcześniej gier, ale także zaktualizowane profile SLI dla Kingdom Come: Deliverance oraz GRIP.

Najnowszą wersję sterowników GeForce znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: NVIDIA

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%