Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Mortal Kombat 11 – data premiery i brutalna zapowiedź gry

Podczas The Game Awards 2018 nie zabrakło starcie Raidena ze Scorpionem. Powitajcie Mortal Kombat 11!

Warner Bros. przyjechało na The Game Awards 2018 z zapowiedzią Mortal Kombat 11. Jak można się spodziewać, kolejna część cyklu ma wyglądać jeszcze lepiej i zapewnić nam jeszcze więcej emocji.

Mortal Kombat 11 – data premiery i zwiastun

Premiera Mortal Kombat 11 została ustalona na 23 kwietnia 2019 roku. Powalczymy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One oraz Switch.

Deweloperzy szykują rozbudowany system modyfikacji postaci, nowy silnik graficzny, tryb cinematic story mode oraz nowych, jak i powracających bohaterów.

Pełna prezentacja Mortal Kombat 11 będzie miała miejsce na początku stycznia. Teraz możemy zerknąć na brutalny zwiastun, w którym Raiden mierzy się ze Scorpionem.

Tak tytuł przedstawiono na karcie gry w serwisie Steam: Kultowa seria Mortal Kombat powraca w najnowszej odsłonie lepsza niż kiedykolwiek. Rozbudowane na niespotykaną wcześniej skalę możliwości modyfikacji postaci pozwolą ci na szczegółową personalizację zawodników, czyniąc każdego z nich wyjątkowym. Nowy silnik graficzny, wyświetlający sceny, które rozsadzają mózg i przy których oczy wypadają z orbit, przybliży cię do walki tak blisko, że będziesz w stanie ją poczuć. Bazując na nowych oraz powracających klasycznych postaciach, seria Mortal Kombat oferuje najlepszy w swojej klasie, bogaty w cutscenki tryb fabularny oparty o trwającą ponad 25 lat epicką sagę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%