Mortal Kombat 11: Aftermath oficjalnie zapowiedziane! Jest zwiastun i data premiery

Mortal Kombat 11: Aftermath oficjalnie zapowiedziane! Jest zwiastun i data premiery
Filmiki z gier Newsy PC PS4 PS5 Stadia Wideo Xbox Series XOne

NetherReal Studios ujawniło dziś pierwsze fabularne DLC do Mortal Kombat 11. Rozszerzenie o tytule Aftermath ma zadebiutować już 26 maja, oferując sporo nowej zawartości. Przy okazji zapowiedzi twórcy podzielili się zwiastunem z produkcji.

Mortal Kombat 11 już niebawem zostanie wzbogacone o nowy rozdział kampanii fabularnej. Zgodnie z wczorajszymi zapowiedziami, wyjawiono dziś oficjalnie garść informacji na temat DLC. Poznaliśmy też jego datę premiery: dodatek trafi do fanów już 26 maja.

Twórcy serii przygotowali dla fanów duże rozszerzenie historii. Aftermath, jak sama nazwa wskazuje, rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z MK 11. Okazuje się, że Raiden i Liu Kang wchodzą w sojusz z dotychczasowymi wrogami, Shang Tsungiem i Sindelem, by stawić czoła zupełnie nowemu przeciwnikowi.

Poza zawartością fabularną, DLC zaoferuje trzy dodatkowe postaci. Dwie z nich gościły w serii już wcześniej – są to Fujin, czyli walczący mieczem bóg wiatru i czteroręka Sheeva. Oprócz nich dostaniemy też zupełnie nowego grywalnego bohatera: filmowego RoboCopa.

Poza tym twórcy gry wysłuchali próśb fanów i do DLC wrócą słynne wykończenia Friendships, pozwalające pokonać wrogów w „przyjaznych” okolicznościach, takich jak chociażby grillowanie kiełbasy.

Na koniec mniej optymistyczne wieści: Aftermath nie będzie małym wydatkiem. Jeśli posiadamy podstawkę, za DLC zapłacimy 40 euro (jest też wariant z wydanym wcześniej pakietem Kombat Pack – całość kosztuje 50 euro). Natomiast osoby, które chcą kupić Aftermath wraz z podstawką i Kombat Packiem, muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 60 euro.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie