Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

2 komentarze

Mileena w Mortal Kombat 11 urządza krwawą łaźnię – gameplay nie pozostawia złudzeń

Od samej premiery Mortal Kombat 11 fani zabiegali o grywalną Mileenę. Po obejrzeniu najnowszego gameplayu raczej wszyscy będą zadowoleni.

A ja myślałem, że Rambo to postać, która wywinduje poziom brutalności w w Mortal Kombat 11. Nie mogłem się bardziej mylić… Dziś na ekrany Youtube wjechała postać, której wykony ostatni raz oglądaliśmy w MKX. Tak jak John, Milenka nie daje sobie w kaszę dmuchać.

Do spektakularnych ciosów nie potrzebuje ani CKM-u, ani min przeciwpiechotnych. Z niepozornych sztyletów w kształcie trójzęba robi z przeciwników prawdziwą sieczkę, oczywiście nie stroniąc od brutalnych finiszerów. To będzie chyba nowa, ulubiona kobieca bohaterka w MK 11. Spójrzcie sami…

Od razu widać, że ma specyficzny styl walki, choć zapożycza trochę technik od innych wojowników. Powiedziałbym, że jest to luźna interpretacja Baraki, Kitany, Reptile’a i Sindel w jednym. Dzięki jej szybkości na pewno zyskamy sporą przewagę nad bardziej rosłymi przeciwnikami.

Kiedy będziemy mogli przetestować ją w praktyce? Wraz z innymi dwoma wojownikami (Rambo, Rain) zadebiutuje już 17 listopada i będzie dostępna w kompletnej wersji Ultimate lub w oddzielnym pakiecie DLC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się