Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Microsoft sprawdza nową usługę. To 24-godzinne wersje demo [Aktualizacja #1]

Dem ostatnio jak na lekarstwo więc amerykański producent sprawdza nową formułę dostępu do nich. Przy okazji zachęcić ma do płacenia za Golda?

Gra Max: The Curse of Brotherhood została wczoraj tylko na chwilę odblokowana jako darmowa w Games with Gold w całkiem nowym dziale nazwanym Free Play Day with Gold. Co to oznacza? Prawdopodobnie Microsoft zaczyna testować 24-godzinne wersje demo. Jak sama nazwa wskazuje, z pewnością będą one wymagać posiadania kota Gold, więc i opłaty abonamentowej.

Przy okazji rozgorzała dyskusja na Twitterze na ten temat. Otóż jeden z użytkowników zapytał pomoc techniczną Xboksa o to, czym jest ta usługa (przyklejając screen). Sam Microsoft do tej pory nie udzielał bowiem informacji na temat Free Play Day with Gold. Z czasem okazało się, że osoba z pomocy technicznej potwierdziła pracę nad taką usługą. Więcej szczegółów mamy się dowiedzieć wkrótce.

[Aktualizacja #1]

Jak dowiedział się serwis Eurogamer, promocyjna pozycja Max: The Curse of Brotherhood pojawiła się na krótki czas w menu konsoli w Stanach Zjednoczonych w wyniku błędu. No i sprawa rozwiązana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się