Metal Gear Solid V: Ground Zeroes nie należy do najdłuższych gier

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes nie należy do najdłuższych gier
Newsy
ground-zeroes-header-2 Redaktorzy magazynu Game Informer ukończyli tytuł w niecałe dwie godziny!
Oczywiście przejście gry wraz ze wszystkimi misjami pobocznymi i DLC (Deja Vu), z pewnością wydłuży czas spędzony przy nowym hicie Hideo Kojimy. Nie należy jednak zapominać, że wspomniana produkcja jest jedynie prologiem, będącym swego rodzaju przystawką przed pełnoprawną grą, jaką będzie Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Okazuje się również, że tytuł w aspekcie oprawy graficznej, lepiej prezentuje się na konsoli PS4 aniżeli Xboksie One. Jest to zapewne dość niepokojąca tendencja dla miłośników Microsoftu, bo zbliżone sytuacje miały miejsce już wcześniej (Call of Duty: Ghosts oferował rozdzielczość 1080p na PlayStation 4 i 720p na konsoli Billa Gatesa). Wspomniana pozycja zaoferuje otwarty świat, nieliniową rozgrywkę oraz zmienne warunki pogodowe. Sugerowana cena ma oscylować w granicach 30 euro.

Premiera Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, przewidziana jest na marzec 2014 roku. Gra ukaże się na konsole: PS3,PS4, Xbox 360 oraz Xbox One:

Bartłomiej Balcerzak
O autorze

Bartłomiej Balcerzak

Redaktor
Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie