Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Marvel’s Spider-Man jednak z transferem zapisów na PS5

Insomniac Games zmieniło zdanie co do przenoszeniu zapisów w Marvel’s Spider-Man z PlayStation 4 na PS5. Studio wprowadzi stosowną łatkę po premierze.

Jakiś czas temu na studio Insomniac Games spadła fala krytyki, kiedy to ogłoszono, że odświeżone Marvel’s Spider-Man nie pozwoli na przeniesienie zapisanych stanów gry z PS4 na PS5. Nic dziwnego, że gracze byli wściekli, bo dość mocno ogranicza to możliwość kontynuowania przygody na nowej generacji konsol.

Insomniac najwyraźniej zmieniło zdanie i zdecydowało się na wprowadzenie takiej możliwości w nadchodzącej aktualizacji. Dodatkowo łatka wprowadzi do wersji na PS4 trzy kostiumy z odświeżonego Spider-Mana.

Aktualizacja pojawi się w grze w okolicach Święta Dziękczynienia, czyli pod koniec listopada.

Remaster trafi do edycji specjalnej gry Spider-Man: Miles Morales i będzie można go nabyć tylko i wyłącznie wraz z kontynuacją przygód człowieka-pająka. Światowa premiera Miles Morales zaplanowana jest na 12 listopada, a w Polsce gra pojawi się dopiero 19 listopada wraz z konsolą PlayStation 5.

Co ciekawe, odświeżenie przygód Petera Parker nie ograniczy się tylko do podbicia rozdzielczości i odblokowania klatek. Do gry trafi technologia ray-tracing i całość wzbogaci się o jeszcze lepszą oprawę, która i tak wyglądała świetnie już na PS4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się