Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

Mafia: Edycja Ostateczna – Janusz Chabior w roli gangstera

Mafia: Edycja Ostateczna otrzymała fantastyczny materiał promocyjny. Znany polski aktor – Janusz Chabior – opowiedział o świecie gry wcielając się w rolę członka mafii. 

Odświeżona wersja pierwszej Mafii pojawiła się już w rękach graczy. Rano pokazaliśmy wam zestawienie pierwszych recenzji gry, a jej polski wydawca – Cenega – zaprezentowała właśnie fenomenalny materiał promocyjny.

Krótki film zatytułowany „Wspomnienia gangstera” to jednoosobowy popis umiejętności aktorskich Janusza Chabiora. Aktora możecie kojarzyć z roli w między innymi serialu „Ślepnąć od Świateł”, filmie Botoks, Pakt i pierwszej części Pitbulla, więc wpasował się w rolę członka mafii jak mało kto. Trzeba przyznać, że materiał świetnie spełnia swoją rolę i stanowi idealną zachętę do zatopienia się w wirtualnym City of Lost Heaven.

Zasady są takie same… ale jakość gry dużo lepsza.

Drodzy wydawcy, proszę, więcej takich filmów promocyjnych!

Choć wiele osób narzeka na błędy pojawiające się w odnowionej Mafii, to gra zbiera głównie pozytywne oceny. Recenzenci chwalą ją między innymi za świetny klimat i piękną oprawę wizualną.

Mafia: Edycja Ostateczna pojawiła się na Steam, Epic Games Store, PlayStation 4 i  Xbox One. Będzie ona też wstecznie kompatybilna z nową generacją konsol. Wymagania sprzętowe gry znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się