Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Mafia: Edycja Ostateczna – fan prezentuje filmik z ciekawostkami z gry

Właściciel kanału 0_Knightz_0 na YouTube opublikował 20-minutowe nagranie, na którym pokazał 25 interesujących detali z nowej wersji Mafii.

Knightz zajmuje się tworzeniem filmików o niuansach w grach – na jego koncie można znaleźć materiały, w których autor przygląda się wnikliwie takim produkcjom jak The Last of Us Part II, Mafia II czy Half-Life: Alyx. Ostatnio na kanale pojawiło się świeże wideo, w którym YouTuber dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi reprodukcji pierwszej części Mafii.

Wideo zatytułowane 25 AMAZING Details in Mafia: Definitive Edition zwraca uwagę między innymi na realistyczne zachowanie postrzelonych postaci: NPC-e łapią się za miejsce, w które oddaliśmy strzał (a jeśli to jest noga, to upadają, uginając ją). Z dbałością o szczegóły zostały również odwzorowane reakcje mieszkańców Lost Heaven na deszcz – bohaterowie zasłaniają się czym mogą i poruszają się szybciej, by nie zmoknąć.

Autor filmiku zauważył też, że gdy depczemy po krwi, nasze buty zostawiają krwawe ślady – oraz że na plakatach z listami gończymi znajdują się nazwiska autorów gry. Resztę wyróżnionych przez Knightza drobiazgów, które świadczą o wysokiej jakości produkcji od Hangar 13, zobaczycie poniżej.

Mafia: Edycja Ostateczna trafiła na PC, PS4 i Xboksa One 25 września.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się