Macie dość strzelanin rozgrywających się we współczesności? Obejrzyjcie trailer Enemy Front

0 komentarzy

Przejmujący teaser opowiada o tragicznych skutkach Powstania Warszawskiego.

Gra rozgrywać się będzie w realiach II wojny światowej, a głównym bohaterem będzie Robert Hawkins. Jest on amerykańskim korespondentem wojennym polskiego pochodzenia. Akcja zostanie ukazana z perspektywy pierwszej osoby (FPS), a wykorzystanym silnikiem graficznym będzie CryEngine 3. Zapewni to wysoką jakość oprawy wizualnej.

Fabuła koncentrować ma się wokół cudownej broni (Wunderwaffe), która może przyczynić się do zwycięstwa III Rzeszy nad aliantami. Przyjdzie nam zwiedzić wiele państw europejskich, m.in. Polskę, Francję, Norwegię czy Niemcy. Produkcja nie będzie liniowa, umożliwiając nam swobodną eksplorację otoczenia i pokonywanie wyzwań w preferowanym przez nas stylu.

Gra projektowana jest przez polską firmę CI Games (dawne City Interavtive) na: PCPlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera została ustalona na czerwiec bieżącego roku.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się