Life is Strange – trzeci epizod z datą premiery

Jak potoczą się dalsze losy Max i Chloe? Dowiemy się już w przyszłym tygodniu. Square Enix zdradza datę premiery trzeciego odcinka.

Nadchodząca część Life is Strange – zatytułowana Chaos Theory – zadebiutuje dokładnie 19 maja (możliwe, że na konsolach Sony tytuł będzie dostępny dopiero dzień później, po aktualizacji PS Store).


Jeśli graliście w poprzednie dwa odcinki, chyba nie trzeba Was przekonywać, że warto czekać na kontynuację. – Dramatyczna końcówka drugiego epizodu daje tak popalić (a najważniejsze, że naprawdę można ją zmienić!), iż z niecierpliwością czekam na trzeci – mogliście przeczytać w naszej recenzji poprzedniego epizodu.

Co czeka nas w Chaos Theory? – Max i Chloe nadal prowadzą śledztwo w sprawie zaginięcia Rachel Amber. Przyjaciłółki włamują się po zmroku do szkoły w Blackwell, by znaleźć ważne odpowiedzi. Sekrety zostaną odsłonięte, a Max znajdzie nowe zastosowanie dla swojej mocy – zdradza co nieco Square Enix.

Na pierwszym screenie z trzeciego epizodu Life is Strange (powyżej) możemy zobaczyć, jak duet Max i Chloe dokonują włamu do gabinetu dyrektora szkoły. Kto nie może się doczekać przyszłego wtorku?

Life is Strange - epizod trzeci
Life is Strange – epizod trzeci

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet