Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Letnie Finały EU LCS w Krakowie

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najważniejszych imprez e-sportowych naszego kraju.W najbliższy weekend, 27-28 sierpnia, Kraków stanie się areną zmagań dla jednych z najlepszych drużyn League of Legends, w których znajdują się gracze z całego świata. Będą walczyć o zwycięstwo, a tym samym o dostanie się do finału World Championships 2016, który rozegra się w październiku w Ameryce Północnej.

Do finału, jaki będzie można podziwiać w krakowskiej TAURON Arenie, zakwalifikowane zostały cztery zespoły: H2K Gaming, Unicorns of Love, G2 Esports oraz Splyce. Gry rozpoczną się o godzinie 17:00 każdego dnia, w formacie do trzech zwycięstw – najlepsi zostaną wyłonieni w niedzielę wieczorem.

Sezon Wiosenny i Letni przygotowały zespoły dzięki tygodniom zażartej walki, a Letnie Finały pokazały w ekscytujących spotkaniach kto należy do grona najlepszych. Stawka jest wysoka, ponieważ na zwycięzców czeka uczestnictwo w Mistrzostwach Świata – największej imprezie, na jakiej mogą pojawić się gracze League of Legends.

Zespół, który zdobędzie pierwsze miejsce, automatycznie zakwalifikuje się także do październikowych Mistrzostw Świata, gdzie zmierzy się z najlepszymi graczami z całego globu. Jednak to nie wszystko, ponieważ drużyna, która zdobyła najwięcej punktów przez cały sezon, kwalifikuje się także jako reprezentant Europy – każde zwycięstwo jest więc ważne do samego końca.

Podczas 2016 LCS Summer Finals w Krakowie będzie można zobaczyć wielu światowej sławy zawodników League of Legends, w tym także przedstawicieli z naszego kraju: Marcina „Jankosa” Jankowskiego oraz Oskara „Vandera” Bogdana, grających w zespole H2K Gaming.

Oprócz zawodników swoją obecnością imprezę uświetnią znani komentatorzy, m.in. Eefje ‘Sjokz’ Depoortere, Trevor ‘ Quickshot’ Henry, Mitch ‘Krepo’ Voorspoels oraz Martin ‘Deficio’ Lynge.

Źródło: Materiał organizatora

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%