Legacy Quest trafiło do App Store i Google Play

W produkcji maczali palce weterani z Rockstar Games.

NEXON Korea Corporation wydało Legacy Quest – RPG akcji z elementami hack’n’slash na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS na całym świecie. Produkcja łączy trójwymiarową i opartą na wokselach grafikę z dynamiczną rozgrywką z gatunku hack’n’slash RPG. Gracze pokonują kolejne potwory, wykorzystując elementy taktyczne i zręcznościowe. Dzięki nowoczesnej technologii urządzeń mobilnych, szybkim procesorom i wrażliwym ekranom dotykowym, rozgrywka staje się bardziej zaawansowana i nastawiona na umiejętności.

Rozpoczynając pracę nad Legacy Quest w 2014 roku założyliśmy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby fani gatunku RPG dostali intensywną i zabawną grę, do której będą ciągle wracać. Jesteśmy dumni z tego tytułu i mamy nadzieję, że gracze z całego świata chętnie podejmą wyzwania i docenią piękno Legacy Quest – mówi Mike Borras, prezes Socialspiel Entertainment.


W Legacy Quest liczy się rodowód bohaterów, którzy walczą z hordami potworów w ponad 70 lochach na 7 poziomach. Po śmierci wojowników rodzi się nowe pokolenie o tym samym rodowodzie, które posiada cechy swoich przodków i przedmioty przez nich stworzone.

Legacy Quest można pobrać za darmo z App Store dla systemu iOS i Google Play dla systemu Android.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet