League of Legends w Razer Arena oraz nagrody za 50 tysięcy dolarów

Czujecie się na siłach, żeby zawalczyć o nagrody w League of Legends?Razer Arena umożliwia graczom o różnym poziomie zaawansowania łatwe tworzenie turniejów w ulubionych grach – teraz także w League of Legends. Dzięki narzędziu Razera, gracze z całego świata mogą tworzyć rozgrywki turniejowe, zarządzać nimi i brać w nich udział oraz uczestniczyć w e-sportowych wydarzeniach na wielu różnych poziomach.

Od teraz Razer Arena udostępnia narzędzia, dawniej zarezerwowane jedynie dla wybranych organizatorów, wszystkim użytkownikom. Program potrafi rozróżnić autoryzowanych organizatorów turniejów od zwykłych uczestników, przyznając większe uprawnienia użytkownikom, których prośba o wyższy status została zaakceptowana na drodze prostego procesu aplikacyjnego. Status organizatora autoryzowanego jest przyznawany na podstawie udokumentowanej historii sukcesów użytkownika na Razer Arena.

Chcąc zwiększyć swoje wsparcie dla amatorskiej sceny League of Legends, Razer zdecydował się dodatkowo przeznaczyć 50 000 dolarów do puli nagród, o które gracze zawalczą już w pierwszym kwartale 2016.


Źródło: Razer

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet