League of Legends – takiego trybu jeszcze nie było

Coś dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.

Riot Games stwierdziło, że pora sięgnąć po nowych graczy. Jak jednak to zrobić, skoro z reguły zniechęcają się po kilku pierwszych potyczkach z bardziej doświadczonymi? Rozwiązaniem ma być tryb treningowy, który powinni docenić także ci drudzy.

Tryb treningowy umożliwi przyzywanie w trakcie gry potworów oraz da możliwość przenoszenia się w dowolne miejsce na mapie. Przedmioty będziemy z kolei dostawać bez kupowania. Wystarczy wybrać je przed walką.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

MŚ w League of Legends w liczbach

Riot Games przedstawiło interesującą grafikę dotyczącą tegorocznej edycji Mistrzostw Świata w League of Legends. Dowiadujemy się z niej, że finał zobaczyło 43 mln unikalnych oglądających, a w jednym tylko momencie było maksymalnie 14,7 mln widzów. W finale było 5 rozgrywek, gdzie najdłuższa seria trwała 252 minuty (dotychczasowy rekord mistrzostw w LoL został pobity).

W sumie do drużyn trafi 6,7 mln dolarów z czego aż 3 mln dolarów stanowią wkłady fanów do całej puli. Ponadto dowiedzieliśmy się, że rekordzistą jeśli chodzi o zabite smoki na mistrzostwach został SNEAKY, który wyeliminował ich aż 690. Zerknijcie na poniższą grafikę.

league-of-legends
league-of-legends

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: