Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Kultowy Far Cry dostępny za darmo dla wybranych graczy!

Okazja do zgarnięcia świetnej produkcji.

Od dziś posiadacze Przepustki Sezonowej do Far Cry 5, mogą pobrać Far Cry 3 Classic Edition za darmo. Produkcja dzisiaj ma swoją premierę na PlayStation 4 oraz Xbox One, ale tylko dla osób, które mają wspominaną Przepustkę.

Dopiero od 26 czerwca będzie można kupić Far Cry 3 Classic Edition oddzielnie, poza Przepustką. Gra oferuje ulepszoną grafikę względem oryginału. Oprawa otrzymała wyższą rozdzielczość oraz większą płynność animacji.

Jesli jesteście ciekawi, jak ostatecznie prezentuje się Far Cry 3 Classic Edition, możecie rzucić okiem na świeży zwiastun, który pokazujemy poniżej.

Póki co, cena za grę nie jest jeszcze znana. Natomiast w sklepie Microsoftu można znaleźć informację, że produkcja waży nieco ponad 16 GB.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się