Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Książę w Nowym Jorku 2. Nowy trailer zabiera nas w podróż do Ameryki

Nowy trailer filmu „Książę w Nowym Jorku 2”, zabierze nas w szaloną podróż do Stanów Zjednoczonych.

Na twitterze opublikowano nowy zwiastun. Przedstawia on głównego bohatera Akemma (gra go Eddie Murphy), który planuje odnaleźć w Ameryce swojego syna. Jego celem jest sprowadzić go do Zamundy i uczynić następcą tronu. Wszystko po to, by okazać szacunek umierającemu ojcu. Na ekranie pojawią się tacy aktorzy jak: James Earl Jones, Arsenio Hall, Paul Bates, Rick Ross, Leslie Jones, Tracy Morgan czy Wesley Snipes.

Widowisko obejrzymy dnia 5 marca bieżącego roku, na platformie Amazon Prime Video. Film reżyserował Craig Brewer, znany z takich produkcji jak: The Poor & Hungry, Hustle & Flow, Black Snake Moan a także ciepło przyjętego komedio-dramatu Nazywam się Dolemite. Nad scenariuszem pracowali zaś: Kenya Barris, David Shieffield i Barry W. Blamstein.

Warto przypomnieć, że mamy do czynienia z kontynuacją. Pierwsza odsłona ukazała się w 1988 roku, zbierając pozytywne opinie zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Miejmy nadzieje, że sequel dorówna oryginałowi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%