Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Konkurs dla fanów Minecrafta. Wygraj książkę Zemsta Herobrine’a! [AKTUALIZACJA – WYNIKI]

Wystarczy prawidłowa odpowiedź na jedno pytanie.

[AKTUALIZACJA: 15 marca 2017 r., godz. 17.40]

Nasz konkurs właśnie dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie! Zgłoszeń było naprawdę mnóstwo. Poniżej przedstawiamy kilka pierwszych znaków związanych z adresami e-mail zwycięzców (pełne adresy tylko do wiadomości redakcji ze względu na prawo o ochronie danych osobowych). Zwycięzcy już zostali poinformowani przez nas mailowo o wygranej. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem!

Konkurs dla fanów Minecrafta – lista zwycięzców:

damiaH)*&H*)&G
gosiaHI**^GPJOI
sabkaJ)(*H)(&*Y
werkuJ*(HY(*&^TH
minecG^*&RT^%_

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: 3 marca 2017 r., godz. 15.20]

Zemsta Herobrine’a to książka autorstwa Jim Anotsu, która 1 marca tego roku pojawiła się na polskim rynku dzięki wydawnictwu Pascal. PlanetaGracza.pl – jako patron medialny nowej opowieści – przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy książki przenoszącej czytelników do Overworldu.

Aby wygrać jedną z książek, wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które znajdziecie poniżej i wysłać odpowiedź mailowo do naszej redakcji. Fani Minecrafta nie powinni mieć problemu z zadaniem konkursowym.

Nagrody:

  • 5x książka Zemsta Herobrine’a

Zasady konkursu:

Aby wygrać jedną z pięciu książek, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

  • W którym roku ukazała się pełna oficjalna wersja gry Minecraft na PC?

Odpowiedź wysyłajcie na adres kontakt@planetagracza.pl w tytule wiadomości wpisując Zemsta Herobrine’a. My wybieramy 5, 10, 15, 20 i 25 osobę ze wszystkich, które przyślą do nas poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe. Proste? Zapraszamy do zabawy! Zwycięzców poprzez e-mail poinformujemy o wygranej!

Szczegóły konkursu:

Konkurs trwa do 14 marca do godziny 12:00. Do tego czasu czekamy na Wasze odpowiedzi wysyłane mailowo. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 marca. Trzymamy za Was kciuki!

O książce:

Sięgając po Zemstę Herobrine’a poznamy losy dwójki bohaterów, przed którymi stoi naprawdę trudne zadanie.

Okrutny Herobrine przejął władzę w Overworldzie. Pod jego rządami wszechświat Minecrafta zaczyna się rozpadać. To jednak nie wszystko – Herobrine chce zlikwidować granicę między grą a rzeczywistością i zniszczyć również nasz świat.

Tymczasem do Overworldu trafia zwyczajna nastolatka Bia. Razem z tajemniczym Vincentem postanawiają stanąć do walki z duchem Netheru i jego mroczną armią. Bia nie wie, że nowy przyjaciel coś przed nią ukrywa…

Zemsta Herobrine’a to nie tylko wartka akcja, lecz również szczypta tajemnicy, która dodaje pikanterii całej opowieści. Kim tak naprawdę jest Vincent i jakimi motywami się kieruje? Wszystko wyjaśni się na stronicach Zemsty Herobrine’a!

Zemsta Herobrine’a

Źródło: Materiał powstał we współpracy z wydawnictwem Pascal

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się