Kolejny zwiastun DriveClub. Tym razem z kabiny

Kolejny zwiastun DriveClub. Tym razem z kabiny
Newsy

Po takim filmiku przypominają się czasy pierwszych części Need for Speed.

DriveClub miało być jednym z tytułów startowych na PS4. Niestety producent ostatecznie się wycofał i grę zobaczymy na nowej konsoli Sony dopiero w przyszłym roku. Nie wiadomo jednak dokładnie kiedy, bo tego Evolution Studios nie chce wyjawić. Mówi się o pierwszym kwartale 2014.

Tymczasem twórcy zręcznie podkręcają atmosferę przed premierą. Właśnie pojawił się nowy zwiastun na którym możemy zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka. Przedstawiony został widok kamery z kokpitu samochodu.

Zobacz zwiastun Drive Club:

[youtube link=”http://www.youtube.com/watch?v=8hqMvLX8ak0″ width=”590″ height=”315″]

DriveClub to nie jedyne wyścigi, jakie zobaczymy na PS4. Do kupienia w momencie premiery sprzętu w Polsce (29 listopada), będzie Need for Speed Rivals. Na przyszły rok zapowiedziane zostało The Crew od Ivory Tower, twórców Test Drive Unlimited oraz Gran Turismo 7. Jeśli chodzi o ostatnią produkcję, to tutaj jednak byłbym ostrożny. Niby Kazunori Yamauchi stwierdził ostatnio, że gra może pojawić się do końca 2014 roku, ale znając obsuwę Polyphony przy tworzeniu poprzedniej części, należy podchodzić do takich wieści z dystansem. Czekamy więc najpierw na DriveClub.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie