Kingdom Come: Deliverance nie ominie konsol nowej generacji!

Użytkownicy PS4 i Xbox One mogą spać spokojnie, również doświadczą rzeczywistości brutalnego średniowiecza.

Dotychczas pewna była jedynie edycja na PC (Windows i Linuks) oraz komputery Mac. Produkcja powstaje dzięki finansowaniu przez graczy za pośrednictwem Kicksartera. Zebrano już niebagatelną kwotę, przekraczającą 850 tys. funtów. Do końca zbiórki pozostało 58 godzin.


Gra czeskiego studia Warhorse to nietuzinkowe RPG, wyróżniające się na tle konkurencji. Przede wszystkim tytuł cechuje realizm historyczny, nie uświadczymy tu więc żadnych elementów charakterystycznych dla światów fantasy. Wszystkie osoby znudzone magią, elfami bądź krasnoludami mogą odetchnąć z ulgą.

Produkcja zapewnić ma wielowątkową i nieliniowa rozgrywkę, wymagający system walki oraz olśniewającą oprawę wizualną. Nie zabraknąć ma także ciekawie zaprojektowanego craftingu, który będzie oparty na zróżnicowanych minigrach. Bądźcie również gotowi na widowiskowe bitwy i niespotykany w innych grach realizm.

 Premiera została zapowiedziana na 2015 rok:

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet