Jurassic World: Dominion. Film będzie finałem historii

0 komentarzy

Jurassic World: Dominion to ostatnia część słynnej serii, która domknie dotychczasowe wątki.

Reżyser widowiska Colin Trevorrow, potwierdził, że ostatnie trzy części będą ze sobą powiązane fabularnie. Od samego początku twórca myślał o trylogii. Stwierdził, że jeżeli dzieci, które urodzą się obecnie będą chciały kiedyś obejrzeć Park Jurajski, to liczy na to, że rodzice kupią im cały zestaw filmów, aby odczuli, jakby oglądali jedną długą historię,

Aktorzy, których zobaczymy na ekranie to: Bryce Dallas Howard, Chris Pratt, Daniella Pineda, Isabella Sermon, Sam Neill czy Laura Dern. Wspomniany wcześniej Colin Trevorrow pracował w przeszłości nad takimi produkcjami jak: Na własne ryzyko, Powieść Henry’ego czy Battle at Big Rock.

Wątek fabularny znany z Jurassic World: Upadłe królestwo będzie kontynuowany, dinozaury rozproszyły się po świecie. Gady starają się zaadaptować do nowych warunków, zaś ludzie by przetrwać będą zmuszeni zażegnać zagrożenie ze strony niebezpiecznych istot. Jak mówi łacińskie przysłowie koniec wieńczy dzieło, mamy nadzieje, że najnowsza odsłona cyklu będzie godnym zakończeniem historii. Premiera została ustalona na dzień 10 czerwca przyszłego roku.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się