Inside już bez antypirackiego zabezpieczenia Denuvo

Inside już bez antypirackiego zabezpieczenia Denuvo
Newsy PC

Studio Playdead rezygnuje z dalszego zabezpieczania gry.

Inside to jedna z najlepszych gier niezależnych tego roku, za którą odpowiadają twórcy osławionego Limbo. Tytuł w wersji PC (Steam) zadebiutował na rynku 7 lipca i co było wówczas zaskoczeniem dla wielu graczy, posiadał zabezpieczenia Denuvo.

Posiadał, to jak najbardziej odpowiednie słowo, ponieważ studio Playdead zdecydowało, że rezygnuje ze wspomnianej antypirackiej technologii. Deweloperzy uznali bowiem, że po premierze Inside na GOG, gdzie nie ma żadnych zabezpieczeń DRM, nie ma po prostu sensu, by Steam’owa wersja była obciążona przez Denuvo.

Swoją drogą ciekawe, czy w jakiś sposób wpłynie to na sprzedaż Inside. Obecnie na GOG możemy zaopatrzyć się w ten tytuł o 25 procent taniej, wydając 61.39 zł. Warto?

Gdy tylko pojawi się przecena, to śmiało umieśćcie produkt w wirtualnym koszyku. Przeniesiecie się do świetnie nakreślonej antyutopii, stając naprzeciw przedstawicieli tyranii, którzy zrobią wszystko by zniewolony lud nigdy nie odzyskał wolności. Czy dziecko jest w stanie zmienić bieg historii? Co chcieli przekazać autorzy tworząc tak niesztampowe zakończenie? To pytania na które będziecie musieli znaleźć odpowiedź w zaciszu swoich domów – pisał w recenzji Inside redakcyjny kolega Bartek.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie