Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

I Am Jesus Christ. Obejrzyjcie zwiastun symulatora Jezusa

Zwiastun I Am Jesus Christ pokazuje czego możemy spodziewać się po tytule.

Materiał udostępniony przez SimulaM, pozwala przekonać się, że gra podchodzi do tematu bardzo poważnie. Produkcja bazująca na wydarzeniach Nowego Testamentu, ma pomóc w rozpropagowaniu Ewangelii. Wcielając się w Jezusa będziemy mogli dokonywać cudów takich jak nakarmienie głodnych, uzdrowienie trędowatych czy chodzenie po wodzie.

W trakcie rozgrywki zwiedzimy takie miejsca jak Galilea czy Jeruzalem. Zabawa ma starczyć na około 10 godzin. Gra ma przedstawiać wydarzenia począwszy od narodzin Mesjasza, a skończywszy na jego ukrzyżowaniu. W trakcie przemierzania świata napotkamy wiele postaci znanych z Biblii, z którymi będziemy mogli wejść w interakcje. Jeżeli podobają się Wam założenia projektu, już w lutym 2021 roku będziecie mogli go wesprzeć na platformie Kickstarter.

Tytuł ma zostać wydany w 2021 roku na komputerach klasy PC, na platformie Steam. Gra ukazać się ma w polskiej wersji językowej, doczekamy się więc zarówno napisów jak i dubbingu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się